WEEF a její motivace nejen k tanci

Kdo sleduje instagramový svět, dost možná tuhle slečnu zná. Pod heslem „míň věcí, víc zážitků“ sdílí se světem skrze fotky, videa a blog svoje zážitky. Zároveň je velkou bojovnicí za lepší životní prostředí. Když zrovna neloví zážitky nebo není v pracovním procesu, můžete ji potkat u nás v tanečním SECTORU, kam se pravidelně chodí vyřádit.

Co tě přivedlo právě do SECTORU?

O SECTORU jsem se dozvěděla přes Vnitroblock, kde jsem pečená vaře- ná. Hned jsem zjišťovala, jací lektoři tady učí, a jelikož jsem se v taneční komunitě pohybovala, ta jména jsem znala a věděla, že je to dobrá volba!

Dříve jsi hodně tančila, jaké styly tance ti nejvíce imponují a proč?

Tančila jsem od svých osmi let. Začalo to klasicky formacemi rock ‚n‘ rollu, pak disco a končilo street dancem. Nejvíc mě baví asi house, popping a hip hop.

Momentálně se chceš vrátit k tanci, jaká je tvá největší motivace?

Tanec sám o sobě. Kvůli cestování jsem s ním musela skončit, na cestách je těžký udržet si tempo a rytmus tréninku. Dělala jsem a dělám i jiný sporty, ale na tanec prostě nic nemá, to je zábava a sport v jednom. Plus teda musím říct, že jsem nikdy neměla hezčí postavu, než když jsem tančila.

Na sociálních sítích (@_weef_) denně motivuješ spousty lidí. Bereš to jako nějaké své “poslání”?

Určitě jo, pro mě je to, co komunikuju i to, v co věřím. Denně ke mně doputuje nějaká milá děkovná zpráva, prozření nebo příběh, který začal inspirací právě u mé osoby. Je to nepopsatelný, když si to čtu. Baví mě ta síla internetu. Záleží už jenom na nás, jak ji využijeme.

Co pro tebe znamená motivace? Jak důležitá je k životu? Kde se motivuješ ty?

Motivace je skvělá, ať už tě popíchne někdo online nebo kamarád. Zá- roveň je ale důležité vlastní přesvědčení toho, proč děláš, co děláš. Díky tomu pak není za potřebí dopovat se motivací zvenčí, ale žene tě moti- vace vnitřní. Tak to aspoň vnímám.

Jaké tři nejzásadnější body ti pomáhají k osobnímu růstu?

Baví mě se zlepšovat a zkoušet. Stejně tak mě baví se ptát, pokládat si otázky a díky tomu se ubírat směrem, který uznám za vhodný. A poslední je, se nebát. Protože dokud to nezkusíme, tak nevíme. Důležitý je si uvědomit, že se ve směs nic horšího, že se to nepovede, nemůže stát. Život je hra!